Preview
angielski online


Strona www: dlhub.eu/
Dodano : 2014-10-22
Opinia :
Angielski przez internet Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej platformy internetowej Direct Language Hub. Stworzyliśmy stronę internetową, dzięki której każdy zainteresowany może zapisać się na kurs "angielski online". Kursy prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy porozumiewają się różnymi akcentami języka angielskiego, dzięki czemu można po takim kursie zrozumieć naprawdę wszystkich mówiących w języku angielskim. Nasz angielski online został stworzony całkowicie od podstaw, aby zapewnić optymalną naukę.

Preview
szkoła językowa Jelenia Góra


Strona www: americanacademy.pl/o-szkole/
Dodano : 2014-10-01
Opinia :
Różnorodne kursy języka angielskiego W ramach oferty naszej szkoły językowej realizujemy kursy angielskiego korespondencyjne, biznesowe, specjalistyczne oraz dla firm. Celem, który stawia sobie nasza szkoła językowa Jelenia Góra  jest udoskonalenie sprawności porozumiewania się w języku angielskim. Z tego powodu kursy, który prowadzi szkoła językowa Jelenia Góra prowadzone są przez nauczycieli polskich oraz Native Speakerów z USA oraz Anglii, co pozwala nauczyć się akcentu amerykańskiego lub brytyjskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Preview
szkoła podstawowa jelenia góra


Strona www: www.firstschool.pl/
Dodano : 2014-09-29
Opinia :
Szkoła w Jeleniej Górze Nasza szkoła podstawowa jelenia góra cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i rodziców. Jesteśmy szkołą, która stawia przede wszystkim na płynne nauczenie języka angielskiego. Jest to język, w którym, prowadzone są zajęcia w naszej szkole. Oprócz takich zajęć jak język polski, elementy historii oraz geografii, dziecko będzie w sposób ciągły miało do czynienia z językiem angielskim. Języki dodatkowe to: język niemiecki i hiszpański. Nasza szkoła podstawowa jelenia góra to doskonały wybór dla dziecka.

Preview
przedszkole plewiska


Strona www: www.czarodziejski-ogrod.com.pl
Dodano : 2014-09-01
Opinia :
„Czarodziejski Ogród” – zapraszamy do naszego przedszkola! „Czarodziejski Ogród” przedszkole Plewiska to niepubliczne przedszkole znajdujące się w miejscowości Luboń. Działamy już od 2003 roku i naszym podopiecznym zawsze zapewniamy doskonałą zabawę i naukę każdego dnia. Prowadzimy liczne wciągające zajęcia według naszego autorskiego programu, a także do dyspozycji rodziców oddajemy pełną gamę zajęć dodatkowych. W naszym przedszkolu organizujemy także dużo ciekawych atrakcji dla maluchów. Zapraszamy serdecznie – przedszkole Plewiska „Czarodziejski Ogród”.

Preview
 bezpieczeństwo informacji


Strona www:
Dodano : 2014-03-09
Opinia :
Certyfikacja z profesjonalistami Jeśli chcesz zamówić certyfikację w zakresie bezpieczeństwa informacji, ISO 9001 i wielu innych, postaw na współpracę z naszą firmą. Specjalizujemy się w zagadnieniach takich, jak W naszej firmie zaoferujemy Ci szkolenia oraz pomoc w procesie certyfikacji w zakresie wielu różnych zintegrowanych systemów zarządzania. Oferujemy między innymi szkolenia, audyty oraz certyfikację w zakresie zagadnień takich, jak bezpieczeństwo informacji, czy też bezpieczeństwo środowiskowe i wiele więcej. Nasza oferta kierowana jest dla wszystkich, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę w dziedzinach takich, jak bezpieczeństwo informacji, a jednocześnie podnieść prestiż swojej firmy. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty już teraz!

Strona 1 z 1